WL4 SOLAR-KIT-260B50-20F complete zonne-energie kit met 12V 26Ah accu, snoer, 2x 50W flexibel zonnepaneel en controller
Beschrijving
De WL4 SOLAR-KIT-260B50-20F is een hoogwaardig complete zonne energie set bestaande uit een 12V 26Ah accu, 2x 50W flexibel zonnepaneel, speciale kabels en connector en een 20A controller. Het systeem is geschikt voor onder meer IP camera’s, een alarmsysteem, bewegingsdetector, caravan, camper, boot etc. De WL4 SOLAR-KIT-260B50-20F is een complete zonne-energie set voor het opwekken en opslaan van stroom voor producten die worden gevoed met 12VDC of 5V USB. Ingeval er 230VAC nodig is kan een converter (optioneel) worden opgenomen in het zonne-energie systeem. De WL4 SOLAR-KIT-260B50-20F is ideaal voor gebruik op locaties waar geen stroomvoorziening aanwezig is.
De kit bestaat uit 2x een 50 watt flexibel zonnepaneel, 12VDC 26Ah accu, 20A controller met 12VDC en 5V USB uitgang, 10 meter kabel en een connector specifiek voor zonnepaneel systemen.
De controller in de kit heeft naast een 12VDC uitgang ook een 5VDC USB uitgang waarmee bijvoorbeeld een mobiele 4G MIFI router kan worden gevoed zodat een volledig autonoom IP netwerksysteem kan worden gemaakt: 4G MiFi router voor een lokaal Wi-Fi netwerk en/of een lokaal bedraad netwerk via de RJ45 poort op de MiFi router en met een internetverbinding via 4G (simkaart). De 4G MIFI router is te vinden onder het tabblad ‘Opties’. Voor het plaatsen van de accu en controller is onder het tabblad ‘Opties’ een vandaalbestendige buitenkast opgenomen.
Belangrijke kenmerken
- 12VDC AGM accu met 26000mA capaciteit (175x125x166mm)
- 2x 50 Watt zonnepaneel 670x515x15 mm
- 20A PWM controller met 2 x USB 5V/2.5A uitgang
- 1 x 10 meter 4.0mm kabel rood
- 1 x 10 meter 4.0mm kabel zwart