Uniview IPC322SR3-VSF28W-D Full HD 2MP WiFi dome camera with IR night vision and SD card slot
Article number: IPC322SR3-VSF28W-D
In stock
In stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Hulp nodig? WhatsApp met Luc
WhatsApp us
Cheaper elsewhere?
Let us know
Own warehouse
We can deliver quickly
Expert advice
We know our products
Product in stock?
Shipped within 48 hours
Description
Nog enkele stuks beschikbaar.
Possibilities
To withdraw
Free app
Er is een gratis mobile app van beschikbaar voor Apple iOS en Android. De camera ondersteunt de Uniview EZView en EZLive app en de EZStation PC/Mac software. De Uniarch IPC322SR3-VSF28W-D heeft een IP67 rating waardoor de camera uitermate geschikt is voor gebruik buiten. De camera kan ook worden gevoed met een optionele 12V voeding adapter.
Under the ‘Documentation’ tab is a link to the manufacturer's datasheet and website.
Key features
  • 2 megapixel progressive scan CMOS
  • 802.11b/g/n WiFi or network cable connection
  • H.265 encoding
  • Digital WDR (DWDR)
  • 2.8mm fixed lens
  • Maximum IR LED range of 30 meters
  • IP67 weatherproof
  • IK10 vandal resistant
  • Record on microSD card up to 256Gb
© Text is protected by copyright
Extra information
Weight 0,45 kg
Dimensions 109×81 mm