Uniview IPC2124LB-SF28KM-G Full HD 4MP buiten bullet camera met 2.8 mm lens, 30m IR, DWDR, PoE en MicroSD
Beschrijving
De Uniview IPC2124LB-SF28KM-G is een zeer compacte Full HD 4 megapixel bullet camera met 30 meter IR nachtzicht, DWDR, PoE en een vaste lens van 2.8 mm. De camera is geschikt voor binnen of buiten. Er kan in de camera ook microSD kaart worden geplaatst voor opname tot 128Gb.
Mogelijkheden
De Uniview IPC2124LB-SF28KM-G-B geeft beelden weer in een Full HD 2560×1440 resolutie. De camera beschikt over een vaste lens van 2.8 mm. Door de vaste lens kan er een horizontale beeldhoek van 97 graden worden bekeken. De camera kan in donkere omstandigheden de ingebouwde IR inschakelen waardoor er zelfs in volledige duisternis (0 Lux) een haarscherp beeld is. De IR verlichting heeft een maximum bereik van maximaal 30 meter. De camera beschikt over Digital Wide Dynamic Range (WDR) waardoor de camera goed kan omgaan met complexe lichtomstandigheden.
De Uniview IPC2124LB-SF28KM-G-B is geschikt voor gebruik buiten en heeft een IP67 klasse. Voor installatiegemak kan de camera via de netwerkkabel worden gevoed met Power over Ethernet (standaard 802.3af P0E). PoE kan worden verkregen door een PoE NVR, een PoE switch of met een PoE injector. De camera kan ook worden gevoed met een optionele 12V voeding adapter. De camera is verstelbaar over 3 assen en beschikt over een alarm ingang en uitgang. De montagebeugels zijn opgenomen onder het tabblad ‘Gerelateerd’.
Belangrijkste kenmerken
- 4 megapixel Full HD buiten bullet camera
- 2.8 mm vaste lens met 97 graden horizontale beeldhoek
- Gratis app en software
- Dag/nacht camera met automatisch mechanisch IR-cut filter
- IR nachtzicht verlichting tot 30 meter
- Verstelbaar op 3 assen
- Digital Wide Dynamic Range (WDR)
- Ultra H.265 compressie voor efficiënt gebruik netwerk en opslag
- ONVIF compatible
- Geschikt voor buiten, IP67
- Voeding door 12VDC adapter of door PoE (802.3af)
Extra informatie
| Gewicht | 0,39 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 163 × 63 × 62 mm |